Reklamné plachty - štandard

6,30 €
Bez DPH

Reklamný banner, PVC plachta potlačená vlastnou grafikou vrátane SPEVNENÝCH OKRAJOV a KOVOVÝCH OČIEK každých 50cm.

Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Reklamné plachty - reklamné bannery sú vlastne plachty nesúce Vašu reklamu určené predovšetkým do exteriéru, pre svoju vysokú odolnosť, ale aj interiéru.

Reklamné plachty v prevedení štandard sú vyrábané s kvalitného značkového laminovaného banneru. Hmotnosť je 510g/m2, vnútorná textília ma prepletanie 500x500, čo mu dodáva neobvyklú pevnosť. Väčšie reklamné plachty sú k sebe teplovzdušne zvárané švajčiarskou automatickou zváračkou, čím sa dosahuje vysoká pevnosť zvaru. Rovnakým spôsobom sú lemované aj okraje banneru. Tlačené sú na profesionálnych tlačiarňach Roland, ktoré patria k špičke na svete vo veľkoformátovej tlači. Používané sú značkové, kvalitné ECO solventné atramenty s certifikátmi pre dosiahnutie čo najlepšej kvality bannerov.